SCOALA PETRU RARES

 

 

 

 

 

Luni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V A

Educatie

Matematica

Istorie

Limba Româna

Educatie

 

 

 

 

 

Muzicala

Tehnologica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V B

Limba

Dirigentie

Limba Româna

Istorie

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

Franceza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V C

 

 

 

 

Geografie

Matematica

Limba Româna

Religie

Limba

 

 

 

 

 

Franceza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V D

 

 

 

 

Limba

Limba Româna

Educatie Fizica

Limba Engleza

Educatie

 

 

 

 

 

Franceza

Tehnologica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI A

Religie

Educatie

Limba Româna

Matematica

Limba

Educatie Fizica

 

 

 

 

Muzicala

Franceza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI B

 

 

 

 

Limba Engleza

Limba Româna

Educatie

Matematica

Fizica

Limba

 

 

 

 

Tehnologica

Franceza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI C

 

 

 

 

Matematica

Religie

Limba Româna

Limba Româna

Limba Engleza

Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI D

 

 

 

 

Limba Româna

Educatie

Limba

Fizica

Religie

Limba Engleza

 

 

 

 

Tehnologica

Franceza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII A

Limba Româna

Chimie

Limba

Optional Limba

Religie

Limba Latina

 

 

 

 

Franceza

Romana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII B

 

 

 

 

Educatie

Limba

Geografie

Limba Româna

Educatie Fizica

Educatie

 

 

 

 

Muzicala

Franceza

Tehnologica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII C

 

 

 

 

Limba Româna

Chimie

Fizica

Educatie

Matematica

Religie

 

 

 

 

Muzicala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII D

 

 

 

 

Matematica

Optional Limba

Limba Româna

Limba

Educatie

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

Romana

 

Franceza

Muzicala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

 

 

 

 

 

Luni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII A

Limba Engleza

Optional

Matematica

Limba Româna

Optional Limba

Geografie

 

 

 

 

 

 

Matematica

 

 

Romana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII B

Matematica

Geografie

Limba Româna

Fizica

Chimie

Limba

 

 

 

 

Franceza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII C

Matematica

Limba Româna

Geografie

Limba

Optional Limba

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

Franceza

Romana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.A

 

Religie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.B

 

 

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.D

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I A

 

 

 

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I D

Educatie Fizica

Religie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II A

 

 

Religie

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

 

 

 

 

 

Luni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

 

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II B

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II C

 

 

 

Religie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II D

 

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II E

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III C

 

 

 

Religie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III D

 

 

Limba Engleza

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV A

Religie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV B

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV C

 

 

 

Limba Engleza

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV D

 

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

 

 

 

 

 

Luni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

 

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV E

 

 

 

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III

 

 

 

OPT. ED

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INTERCULTU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RALA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV

 

 

 

OPT. ED

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INTERCULTU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RALA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

 

 

 

 

 

Marţi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V A

Matematica

Limba Engleza

Limba Româna

Limba

Educatie

Istorie

 

 

 

 

Franceza

Plastica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V B

Limba

Limba Româna

Matematica

Educatie

Educatie Fizica

Educatie

 

 

 

 

Franceza

Tehnologica

Sociala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V C

 

 

 

 

Limba Engleza

Matematica

Limba Româna

Optional Civica

Istorie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V D

 

 

 

 

Dirigentie

TIC

Geografie

Educatie Fizica

Limba Româna

Istorie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI A

Educatie

Matematica

Educatie

Limba Româna

Fizica

Limba Engleza

 

 

 

 

Tehnologica

Sociala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI B

 

 

 

 

Limba Româna

Matematica

Biologie

Geografie

Educatie

Fizica

 

 

 

 

Sociala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI C

 

 

 

 

Optional Civica

Geografie

Educatie

Biologie

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

Sociala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI D

 

 

 

 

Matematica

Fizica

Istorie

Limba Româna

Biologie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII A

Limba Româna

Limba

Educatie

Matematica

Matematica

Biologie

Educatie

 

 

 

Franceza

Tehnologica

Muzicala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII B

 

 

 

Educatie

Biologie

Limba Engleza

Limba Româna

Matematica

Dirigentie

Fizica

 

 

 

Plastica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII C

 

 

 

TIC

Limba Româna

Educatie

Matematica

Optional Limba

Geografie

 

 

 

 

Tehnologica

Romana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII D

 

 

 

 

Matematica

Limba Româna

Dirigentie

TIC

Fizica

Biologie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

Marţi

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII A

 

 

Limba

 

 

ED. PLASTICA

 

 

 

 

Cultura civica

Fizica

Matematica

Istorie

ED. MUZICAL

Chimie

 

 

 

Franceza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII B

Chimie

Matematica

Optional

Limba Engleza

Limba Româna

Istorie

 

 

 

 

Matematica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII C

 

 

 

 

 

ED. PLASTICA

 

 

 

 

Fizica

Cultura civica

Limba Româna

Chimie

Educatie Fizica

ED. MUZICAL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.A

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.B

 

 

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.C

 

 

 

Religie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I A

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I B

Limba Engleza

Religie

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I C

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

 

 

 

 

 

Marţi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

 

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II B

 

 

Religie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II E

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III A

 

 

Religie

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III B

 

 

Limba Engleza

Religie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III C

 

 

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III D

 

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV A

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV B

 

 

 

Limba Engleza

Religie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV D

Religie

 

 

Educatie Fizica

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

 

 

 

 

 

Marţi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

 

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV E

 

Religie

 

 

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III

 

 

 

OPT. ED.

OPT. ED.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INTERCULTU

INTERCULTU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RALA

RALA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV

 

 

 

OPT. ED.

OPT. ED.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INTERCULTU

INTERCULTU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RALA

RALA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

 

 

 

 

 

Miercuri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V A

Limba Engleza

Optional

Dirigentie

Religie

Educatie Fizica

Limba Engleza

 

 

 

 

Matematica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V B

Educatie

Matematica

Matematica

TIC

Geografie

 

 

 

 

 

Muzicala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V C

 

 

 

 

Matematica

Educatie Fizica

Dirigentie

Educatie

Educatie

Limba Româna

 

 

 

 

Tehnologica

Plastica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V D

 

 

 

 

Educatie

Matematica

Educatie

Limba Engleza

Limba Româna

 

 

 

 

 

Muzicala

Plastica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI A

Optional Civica

Fizica

TIC

Istorie

Dirigentie

Educatie

 

 

 

 

Plastica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI B

 

 

 

 

Religie

Matematica

Optional Civica

Educatie

Limba Engleza

 

 

 

 

 

Plastica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI C

 

 

 

 

Matematica

Istorie

Educatie

Dirigentie

Limba

 

 

 

 

 

Tehnologica

Franceza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI D

 

 

 

 

TIC

Optional Civica

Matematica

Limba Româna

Educatie Fizica

Dirigentie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII A

Fizica

Biologie

Geografie

Matematica

Istorie

Cultura civica

TIC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII B

 

 

 

 

Chimie

Limba

Cultura civica

Matematica

Matematica

Limba Engleza

 

 

 

 

Franceza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII C

 

 

 

 

Matematica

Chimie

Limba Engleza

Limba

Cultura civica

Educatie

 

 

 

 

Franceza

Plastica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII D

 

 

 

 

Educatie

Matematica

Geografie

Cultura civica

Educatie

Chimie

 

 

 

 

Plastica

Tehnologica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

 

 

 

 

 

Miercuri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII A

Religie

Matematica

Biologie

Limba

Educatie

Geografie

 

 

 

 

Franceza

Tehnologica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII B

Biologie

Cultura civica

Matematica

Educatie

Limba Româna

Limba Latina

 

 

 

 

Tehnologica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII C

Matematica

Istorie

Dirigentie

Biologie

Limba

Educatie

 

 

 

 

Franceza

Tehnologica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.A

 

 

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.B

 

 

Religie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.C

 

Limba Engleza

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I A

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I C

 

 

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II A

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

 

 

 

 

 

Miercuri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

 

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II B

 

 

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II D

 

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II E

 

 

 

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III B

 

 

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III C

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III D

 

Religie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV A

 

 

 

 

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV B

 

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

Miercuri

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

IV E

OPT. ED.

IIIINTERCULTU

RALA

OPT. ED.

IVINTERCULTU

RALA

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

 

 

 

 

 

Joi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V A

Matematica

Limba Româna

Educatie

Limba

Biologie

Educatie Fizica

 

 

 

 

Sociala

Franceza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V B

Limba Româna

Limba Engleza

Religie

Optional Civica

Matematica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V C

 

 

 

 

Matematica

Istorie

Limba Româna

Educatie

Educatie

 

 

 

 

 

Sociala

Muzicala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V D

 

 

 

 

Educatie

Limba Româna

Istorie

Matematica

Optional Civica

 

 

 

 

 

Sociala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI A

 

 

Limba

 

OPTIONAL

 

 

 

 

 

Limba Româna

Matematica

Biologie

LIMBA

Limba Engleza

 

 

 

 

Franceza

 

 

 

 

 

 

 

 

ENGLEZA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI B

 

 

 

 

Limba Româna

Dirigentie

Matematica

Educatie Fizica

Istorie

Educatie

 

 

 

 

Muzicala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI C

 

 

 

 

Matematica

Limba

Limba Româna

Limba Engleza

Educatie

Biologie

 

 

 

 

Franceza

Muzicala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI D

 

 

 

 

Limba Româna

Biologie

Educatie

Educatie

Limba Engleza

Matematica

 

 

 

 

Sociala

Muzicala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII A

Limba Engleza

Limba Engleza

Limba Româna

Matematica

Educatie Fizica

Dirigentie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII B

 

 

 

 

Optional Limba

Limba Româna

Limba Româna

Biologie

Matematica

Istorie

 

 

 

 

 

Romana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII C

 

 

 

Limba Româna

Limba

Istorie

Biologie

Matematica

Educatie Fizica

Limba Engleza

 

 

 

Franceza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII D

 

 

 

Limba Latina

Limba Româna

Matematica

Limba Engleza

Istorie

Biologie

Chimie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

 

 

 

 

 

 

Joi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

 

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII A

Limba Româna

Limba Româna

Matematica

Dirigentie

Istorie

 

Limba Latina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII B

Dirigentie

Matematica

Optional Limba

Limba Româna

Istorie

 

Religie

 

 

 

 

 

 

 

Romana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII C

Chimie

Limba Româna

Matematica

Optional

Religie

 

Istorie

 

 

 

 

Matematica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.A

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.D

 

 

Educatie Fizica

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I A

 

Religie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I B

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I C

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I D

 

 

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II A

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

 

 

 

 

 

 

Joi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

 

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II B

 

 

 

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II C

 

 

Educatie Fizica

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II D

 

 

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II E

 

 

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III A

Educatie Fizica

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III C

 

 

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV B

 

 

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV C

 

 

 

Religie

 

 

 

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV D

 

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

 

 

 

 

 

 

Joi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV E

 

 

 

Educatie Fizica

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III

IV

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

Vineri

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V A

OPTIONAL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LIMBA

Matematica

Limba Româna

Geografie

TIC

 

 

 

 

 

 

 

ENGLEZA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V B

Limba Româna

Limba Engleza

Educatie

Biologie

Istorie

 

 

 

 

 

Plastica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V C

 

 

 

 

 

Limba Engleza

Educatie Fizica

Biologie

Limba

TIC

 

 

 

 

 

Franceza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V D

 

 

 

 

Limba

Biologie

Matematica

Matematica

Religie

 

 

 

 

 

Franceza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI A

Matematica

Geografie

Limba Engleza

Limba Româna

Biologie

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI B

 

 

 

 

Limba Româna

TIC

Biologie

Limba

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

Franceza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI C

 

 

 

 

Matematica

Educatie

Limba Româna

Educatie Fizica

Fizica

TIC

 

 

 

 

Plastica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI D

 

 

 

 

Educatie

Geografie

Limba

Educatie Fizica

Matematica

 

 

 

 

 

Plastica

Franceza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII A

Chimie

Educatie

Limba Româna

Fizica

Limba Engleza

Educatie Fizica

 

 

 

 

Plastica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII B

 

 

 

 

TIC

Limba Latina

Religie

Chimie

Fizica

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII C

 

 

 

 

Limba Latina

Limba Româna

Fizica

Dirigentie

Biologie

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII D

 

 

 

 

Limba Engleza

Limba

Limba Româna

Religie

Educatie Fizica

Fizica

 

 

 

 

Franceza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

 

 

 

 

 

Vineri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII A

Limba Engleza

Fizica

Chimie

Limba Româna

Educatie Fizica

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII B

ED. PLASTICA

 

 

Limba

 

 

 

 

 

 

ED. MUZICAL

Limba Engleza

Geografie

Educatie Fizica

Fizica

 

 

 

 

Franceza

 

 

 

 

 

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII C

Fizica

Limba Româna

Matematica

Limba Engleza

Geografie

Limba Latina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.B

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.C

 

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREG.D

 

 

Religie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I C

 

Religie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I D

 

 

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

 

 

 

 

 

 

Vineri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

 

6

7

8

9

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II C

 

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II D

 

 

 

Religie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II E

Religie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III A

 

 

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III B

Educatie Fizica

 

 

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III C

 

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III D

 

 

 

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV B

 

Educatie Fizica

 

Limba Engleza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV C

Educatie Fizica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare

SCOALA PETRU RARES

Vineri

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

IV E

III

IV

Orar generat:2/2/2020

aSc Orare